Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti miben mentek...

Egyetemisták! Ti miben mentek vizsgázni vizsgaidőszak idején?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet, ez lesz az első vizsgaidőszakom.

Egy csoporttársam szerint a lányoknak kötelező minden vizsgára szoknyában menni.

Én messze lakom az egyetemtől, és ilyen hidegben nem terveztem szoknyát felvenni, mert egyébként is sokszor fel vagyok fázva, ezért egy fekete nadrágra gondoltam.

Tényleg elvárják a szoknyát?



2016. dec. 13. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem várják el. Írásbelin amúgy sem szokás kiöltözni, maximum szóbelin érdemes kicsit elegánsabb ruhában megjelenni, de kötelezőnek az sem kötelező.
2016. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2016. dec. 13. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Irasbelire nem kell kioltozni, szobelire pedig csak igenyesen, elegansan. Blezer, esetleg kisebb sarku cipo, sotet nadrag, vilagos bluz es tarsai:).
2016. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dehogy is, nálunk is van aki alkalmibb nadrágba megy. Mondjuk én mindig szoknyát veszek fel.
2016. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!