Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2017 magyar étettségi érvelésn...

2017 magyar étettségi érvelésnél 30 perc?

Figyelt kérdés

Ugye mostmár úgy fog kinézni az érettségi hogy a szövegértés mellé (ami 60 perc) beraktak egy érvelést, amire csak 30 percet kapunk.

Szerintetek ez így igazságos? Mert oké hogy ebből nem kell 3 oldalt írni, de amíg felfogod hogy mi a feladat, átgondolod hogy miket akarsz leírni és hogy akarod felépíteni, aztán meg leírsz másfél oldalt, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon kevésnek érzem ehhez az időt...

Mondjuk igaz hogy kár siránkozni, mert ezen már nem fognak változtatni, de ha tudnátok tanácsokat adni, (pl hogy osszam be az időt, meg ilyesmi) azt megköszönném.



2016. dec. 15. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam a címben az érettségi szót.
2016. dec. 15. 14:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy másfél oldalt kell írni.
2016. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tanárom azt mondta hogy annak muszáj meglennie...
2016. dec. 15. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téved. Nem tűnik reálisnak hogy a 3 oldalas fogalmazást 3 (vagy mennyi) óra alatt írod, de egy 1,5 oldalast meg fél óra alatt.
2016. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a tanárod nem tudja miket beszél, mert 120-200 szavasnak kell lennie az érvelésnem
2016. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*érvelésednek
2016. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!