Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lecsúsztam az egyetemen az...

Lecsúsztam az egyetemen az ösztöndíjról. Már csak jövő szeptemberben pályázhatok újra?

Figyelt kérdés

Kifutottam az időből és már nem fogadták el a pályázatomat.

Emiatt nem kapok semmilyen támogatást.

Csak jövő szeptemberben pályázhatok újra?

Ha véget ér a vizsgaidőszak és kezdődik a második félév akkor nem lehet beadni a pályázatot?

Egy első éves egyetemista.



2016. dec. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan mondjuk meg, ha még azt sem írtad le, hogy hova jársz és milyen ösztöndíjról van szó?
2016. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:
Miért nem fáradsz be az egyetemre és kérdezed meg ott?
2016. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miskolci egyetem,Gazdaságtudományi kar.

A tanulmányi és a szociális ösztöndíjat is szeretném megpályázni.

2016. dec. 15. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulmányit nem is kell pályázni. Teljes a sötétség úgy látom.
2016. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanulmányit kapod, ha jár, arra nem kell pályázni. Szociálisra meg kell. Nézd az egyetem, a kar vagy a HK honlapját a szociális pályázat benyújtási határidejéről, ami várhatóan február eleje lesz. Addigra minden igazolást be kell szerezzél, tehát január közepén már kezd el beszerezni.
2016. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A tanulmányi elírtam,az tényleg nem jár még.

2016. dec. 15. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!