Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételinél igaz,...

Egyetemi felvételinél igaz, hogy most már nem a 11. -es év végi és 12. -es félévi bizonyítványt nézik, hanem csak a 11. -es év végit és a 12. -es év végit?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam mondta, de nem tartom valószínűnek. Help

2016. dec. 19. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen eddig is a 11-12 év végét nézték (pontosabban az utolsó 2 év végét amikor az adott tárgyat tanultad ergo ha pl biosz csak 11.-ig volt akkor a 10 és 11 év végét)
2016. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Tudtommal a felvi.hu-n is a 11 év végét kell megadni és a 12 félévet. Ez tuti, hogy eddig nem az év vége számított 12.-ben. A kérdésem az, hogy ez most megváltozott e?
2016. dec. 19. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

2-szer felvételiztem eddig, a 11 és 12 év végét nézték mindkét alkalommal (2014 és 2015-ben), azt kérte a felvi is de az eduline-on is van egy ilyen kalkulátor ott is az év vége van. Nem változott semmi, évek óta így van. De tessék felvi 213-as pontszámítás:

[link]

Eduline 2013 év vége: [link]

Ez meg ami a mostanira vonatkozik: [link]

Dettó év végi. Csak a középiskolai felvételinél számít a félév vége, egyetemnél nem, nem tudom ezt a hülyeséget honnan vetted, sose volt így egyetemi felvételnél, de egy sima google keresés segített volna.

2016. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már elég rég óta csak az év végi eredmény számít. Valamit nagyon elnéztél.
2016. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg elnéztem. Köszönöm a válaszokat. Most már értem :)
2016. dec. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!