Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugyanazt a szabvált fel lehet...

Ugyanazt a szabvált fel lehet venni mesteren, mint alapon?

Figyelt kérdés

Kellenének szabválok, viszont már esti tagozaton vagyok, dolgozom mellette, így nem tudnék hetente bejárni 1 órás előadásokra. Van pl egy pszichológiai kísérletek szabvál, ahol x pontot el kell érni, pár alkalom csak, amit én határozok meg. Nem nagyon találok más könnyű szabvál tárgyak, vizsgázni nem szeretnék.

Végül is azon gondolkodom, hogy oké, hogy a neptunban benne van, ámbár fel tudnám venni, de sokan nem is erről az egyetemről érkeztek, más karon is vagyok.


2016. dec. 23. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy a Neptun engedi-e felvenni. Ha engedi okés, ha nem akkor keress másik szabvált.
2016. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg, hogy elfogadható-e a korábbi képzésedet szerzett kredit szabválként. Néha szokták engedni, pl. BME-n az a szabály, hogy MSc-n elfogadható BSc-n elvégzett szabvál, ha a BSc diplomához nem volt szükséges a tárgy. Persze ilyen esetben fel sem kell venned, csak elfogadtatod.
2016. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, már érdeklődtem, hogy el lehet-e fogadni, de 180 kr a bemeneti követelmény, és abban benne vannak a szabválok is. sajnos ami a bemeneti követelmény, nem lehet elfogadtatni, csak ha azon felül teljesítek szabvált.

Csak érdekelt volna, hogy ugyanazt akkor el lehet-e végezni, és akkor nekem sem sok idő. Alapon is általában a kontakt óra nélkülieket csináltam, de ott nappalin voltam.

2016. dec. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!