Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen területre érdemes...

Milyen területre érdemes jelentkeznie egy olyan embernek, aki jó matematikából és informatikából, és viszonylag könnyen el lehet vele helyezkedni, és aránylag jól is keres?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, és az informatika és a matematika érdekel, ezekből is vagyok jó. Emelt matek érettségit fogok csinálni májusban, készülök is rá; informatikából már megvan egy 80%-os előrehozott középfokú érettségim.

Viszont tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy hogyan tovább...


2016. dec. 26. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Gazdinfó, tuti siker :)
2016. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Gimis vagy?

Egyébként szerintem is jó az előbbi ajánlás. Gazdinfó.

2016. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekel az informatika akkor mérnökinformatikus. Informatikusokból nagy hiány van.

Egy baj van...rohadt nehéz, nem csak a BME-n. Meglátásom szerint a tanárok teszik nehézzé.

Ha mérnökinfó mellett döntesz és felvesznek akkor érdemes lesz a programozást elkezdeni gyakorolni a nyáron.

2016. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mérnökinfó.

Nagyon nagy szakember hiány van, úgy bármilyen szintre, és elég jó pénzeket ajánlanak. Testvérem is mérnökinformatikusként végzett, jelenleg huszonéves, elég jól keres.

2017. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!