Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van, aki most kezd el tanulni...

Van, aki most kezd el tanulni emelt biológiára? Nem késő?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyenkor ugyanígy voltam. Kellet az érettségi (biológia emelt a pontok miatt), mert egyetemet váltottam és januárban kezdtem el teljes gőzzel ráfeküdni-mert előtte még a korábbi egyetemen voltam. Nem mondom, hogy 100%-ot össze lehet rántani 3-4 hónap alatt, és gondolom, minden másból most érettségizel(?), de ha becsülettel tanulsz, simán összejöhet egy jó eredmény. Na és persze gondolom, csak tanultál gimiben is.

Nem azért mondom, hogy csak papoljak a levegőbe, viszont én tavaly kb a nulláról indultam neki és ahhoz képest elég jól sikerült.

Szóval ne stresszelj túlságosan már most, menni fog.

2017. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaly én is januárban kezdtem tanulni rá.

Simán megoldható.

2017. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben kezdtem el tanulni az októberi érettségire, 82 százalék lett. Igaz, én előtte már nagyrészt tudtam az anyagot, de ha eddig rendesen tanultál, ez neked se lesz akadály. Január még egy teljesen normális időszak a komoly tanulás megkezdésére.
2017. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!