Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki orvosra ment! Honnan,...

Aki orvosra ment! Honnan, mióta tudtad, hogy ezt akarod csinálni? Sikerült is valóra váltani az álmot?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az unokám már 10 évesen orvos akart lenni. Ma már 3 éve rezidens. Igaz, ehhez sokat és jól kellett tanulnia. Az egyetem mellett alig volt magánélete.
2017. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apám és anyám gyógyszerész, van egy patikánk is. Nem akartam gyógyszerész lenni, de (gyerekkoromtól kezdve) az egészségügyben akartam majd dolgozni. Az állatokat nem bírom így maradt az orvosi. Most vagyok harmadéves.
2017. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta az eszemet tudom, tehát körülbelül 3 éves korom óta. Mondjuk nálunk a fél család az egészségügyben dolgozik, sok időt töltöttem szünidőben a rendelőben, és már akkor elvarázsolt. Fel se merült bennem hogy bármi más is lehetek.
2017. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!