Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha minden vizsgán bukok,...

Ha minden vizsgán bukok, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom buta vagyok ,hogy lehet mindenből megbukni. Azonban rengeteg minden történt ami teljesen a padlóra küldött így a vizsgaidőszakra(szülők,egészség,szerelem,csalódások) ,lelkileg nem vagyok képes felkészülni,odafigyelni.

Szóval ha mindenből bukok ugye elmehetek még legalább 2x próbálni mindenből vizsgaidőszak alatt? De ha mindenből bukok akkor is,akkor mi van? Újraismétlem a félévet? Vagy mi történik.

(Nem vagyok buta,majdnem max.ponttal vettek fel egy erős egyetemre,csak tényleg totál padlón vagyok,mint még soha)

19F



#egyetem #vizsga #vizsgafiőszak
2017. jan. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog semmi történni, csak akkor neked tök fölösleges volt aktiválnod ezt a félévet.
2017. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még megpróbálok mindenből elmenni még egyszer vizsgázni:/
2017. jan. 3. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megbuksz még egyszer elmehetsz vizsgázni biztosan. Ha az utolsó vizsgád mondjuk 5-ös, vagy 2-es, akkor is tökmindegy milyen volt az első.

Nézd meg a vizsgaszabályzatot, hogy harmadjára mehetsz-e.

2017. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs semmi, ha 0 kreidetet szerzel. Ha a következő félévet aktiválos, akkor legalább 36 kreditet kell szerezzél, mert államis nem lehetsz, átsorolnak. ha 0 kredites lennél érdemes lehet passziválni egy félévet és kvázi újra kezdeni a ősszel.
2017. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes rangsorolni a tárgyak között, hogy mi az ami könnyebb, mi az ami fontos, és néhány tárgytól könnyes búcsút kell venni, ha nem tudsz mindenből felkészülni. Még csak január eleje van, megmenthető a féléved. :)
2017. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az első félévem csak és minden tárgy kötelező
2017. jan. 3. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így. Meg kell nézni a tantervet, mire épül a legtöbb tárgy. Muszáj rangsorolni, ha mindent nem tudsz megcsinálni, mert annak nincs értelme, hogy mindenre megpróbálsz felkészülni, aztán semmi nem sikerül.
2017. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hol lehet a tanterv:/
2017. jan. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!