Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő alatt lehet...

Kb mennyi idő alatt lehet felkészülni 9. félévi vizsgákra?

Figyelt kérdés
Szóval magántanulóként kezdtem a gimit(nem mennék bele az okaiba, nem is lényeges most)és hát nem sokat foglalkoztam a tanulással. Most hónap végén lesznek a vizsgák. Alapjáraton könnyen tanulok, vagyis könnyebben mint mások, gyorsan megragadnak a dolgok a fejemben(kivéve a matematikai képleteket :'c). Szóval lehetséges, hogy minden tantárgyat bemagoljak 2-3-ra? Meg hát elvileg egy csomó anyag ismétlés amit már vettünk felsőben, azokra meg kb emlékszem.

2017. jan. 5. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Én is most vagyok 9.-es magántanuló, és lehetetlen bepótolni, én 2 hete kaptam meg minden tételemet, de hát tantárgyanként 10-15 tétel van.. lehetetlen még azt is megtanulni, nem hogy ennyi idő alatt...
2017. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úgy csinálom, hogy mindent megtanulok egy kicsit...2-3-ra, hogy ne legyen gáz belőle, aztán majd 2. félévben ráhajtok...legalábbis így tervezem
2017. jan. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!