Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők! Milyen...

Orvosira készülők! Milyen módszerrel és mennyit, hogyan tanultok per nap?

Figyelt kérdés
orvosi, egyetem, felvételi, biológia emelt, kémia, érettségi, tanulás, felkészülés, tanulási módszer

2017. jan. 7. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Kidolgozom az érettségi követelményeket, Ötösöm lesz példatárat és érettségi feladatokat számolok, megcsinálom a feladatokat a Kétszintű tankönyvben és munkafüzetben, napi 3-4-5 órát foglalkozom vele, már van egy 82 százalékos biosz emeltem, szeretnék a kémiával lendíteni valamennyit, mert a bioszomat lerontotta a szóbelim, remélem, a sors visszaad valamennyit a kémiával. :D A bioszt Nagy Eteléből és a panemsulis Biológia könyvből tanultam (utóbbi elég jó, de nincs minden benne, ezért érdemes hozzátanulni a követelményekből). Nem tudom, van-e tuti módszer (ha valaki tud róla, légyszi szóljon), de nekem az válik be, ha sokat gyakorlok, és belevonom magamat a tanulásba (tehát saját jegyzetet csinálok, sokat számolok - de utóbbi szerintem evidens :D)


SZOTE a cél, de lekopogom, bárminek örülni fogok, de na...

2017. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Szorgalmi időszakban 2-4 óra/nap, kivéve ha demo van, mert akkor sokat.


Vizsgaidőszakban meg reggeltől estig ( azért ezt értsd úgy, hogy röviden sétálni azért lemegyek, de lényegében napi 10-14 órában megy a tanulás).

2017. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!