Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérlek valaki adjon tanácsot...

Kérlek valaki adjon tanácsot hogy ne legyek lusta. TAnulnom kéne és nem csak a jegyekből látom minden nap elkezdek de kb 5 perc után már máshol vagyok testben, lélekben is. Gép megvonás? Valami szabályozás?

Figyelt kérdés
Folyton csak gép (cs. Go, starcraft 2, stronghold 1-2, Unturned, R6S) eszembe jut róluk valami egyből megyek megnézem rákeresek stb. TAnács? Repüljön a gép? Hétköznapi 8 illetve hétvégei 14 órákat töltök ott naponta.

2017. jan. 9. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdést megválaszoltad magadnak. Gyakorlatilag egész nap gépezel, hétvégente 14 óra/nap?

Ha tanulni akarsz, nem kell a gép/telefon előtt ülnöd.

2017. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogj egy kalapácsot és verj szét mindent. Élj normális életet.
2017. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fuh, sorstars. Mondjuk en konzolrol nyomom ugyhogy megkertem paromat, hogy vigye el itthonrol a kontrollert (o meg kulfoldon versenyzett CS-ben, szoval nagyon vissza tudjuk huzni egymast). 2 napig duhingve neztem ki a fejembol, es potcselekvesbol bezabaltam 1 heti kajat, majd nekialltam es nem is olyan vesz.
2017. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!