Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógusi gyakornoki...

Óvodapedagógusi gyakornoki minősítésre jelentkezésnek meg kell lennie a két évnek? Vagy lehet a két év letelte előtt is portfóliót feltölteni és jöhetnek minősíteni?

Figyelt kérdés
2016. szeptemberében kezdtem el dolgozni óvodaped.-ként, és tudomásom szerint minősíteni csak a két év letelte után jöhetnek. A vezetőm eleinte azt mondta, hogy már 2017. őszén fel kell töltenem a portfóliómat, hogy utána 2018-ban bármikor jöhessenek megnézni. Én viszont úgy tudom, hogy a két évnek meg kell lennie, és csak utána minősíthetnek (a feltöltést sem tudom, hogy lehet-e hamarabb, mint a letelt 2 év). Most már 2017 tavaszán szeretné a vezető, hogy feltöltsem a portfóliót. Ezen teljesen ledöbbentem, hisz az csak féléves munkaviszony, hol van az a 2 évtől??!
2017. jan. 10. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Valóban 2017 tavaszán fel kell jelentkeztetni Téged a minősítésre, novemberig pedig fel kell töltened a portfóliódat. Valószínűleg valamikor 2018-ban, a 2 éves munkaviszonyod letöltése körül fognak kijönni megnézni.
2017. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!