Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy aludjak jól felvételi...

Hogy aludjak jól felvételi elött? Tippek?

Figyelt kérdés
Én alapból mindenen túlságosan stresszelek,pl ha tudom,hogy másnap felelek,egész éjszaka(szó szerint) nem tudok aludni,görcsben van a hasam.Félek,ha kialvatlan leszek rosszul fog sikerülni a felvételi.Tippek a nyugodt alváshoz??(NE OLYAN EGYÉRTELMŰ DOLGOT,HOGY NE PARÁZZAK RÁ,PRÓBÁLJAK NEM RÁGONDOLNI MERT EZ NEM SEGÍT)Előre is köszi!:)

2017. jan. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az előtte lévő napon semmiképpen se tanulj. Pihenj, tévézz, szerintem suliba se menj, minden szokásos dolog. Lefekvés előtt, estefelé sportolj valamit, ne vacsorázz túl sokat, de valami olyasmit egyél, amit szeretsz. Vegyél magadnak valami jó kaját felvételi közbenre, de semmi másban ne készülj már rá, legyen minden az utolsó előtti napon előkészítve. Korán feküdj le aludni, előtte fürödj meleg vízben, igyál tejet satöbbi. Emlékszem, hogy én is nagyon paráztam rá, de aztán sikerült, és idén érettségiztem abban a suliban, amiről még csak álmodni se mertem nyolcadikban. :) Kívánom, hogy neked sokkal jobban sikerüljön, és hogy szép négy (vagy öt) év várjon rád (már ha nyolcadikos vagy, egyébként meg helyettesítsd be, amit csak szeretnél :D).
2017. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszömöm!!Sokat segítettél :)
2017. jan. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!