Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges újrafelvételizni...

Lehetséges újrafelvételizni másik egyetemre (NKE) úgy, hogy előtte határvadász-képzést végzek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok, de nem tetszik a szakom, ezért egyetemet szeretnék váltani. A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre szeretnék jelentkezni, de csak szeptemberben indul képzés, év közben nem lehet oda átiratkozni, ezért addig is szeretném a határvadász-képzést elvégezni. Már részt vettem az alkalmassági vizsgálatokon és sikerült minden. Azt olvastam a Felvin, hogy a Rendészettudományi Karra csak civil jelentkezhet, vagy olyan rendőr, aki már legalább 3évet szolgált és a felettese engedélyezi, hogy egyetemet végezzen ("A rendőrség hivatásos állományából jelentkező esetében feltétel a rendőri, határőri szakképesítés megszerzését követő legalább három éves szakmai gyakorlat megléte és a beiskolázási jogkörrel rendelkező elöljáró támogató nyilatkozata."). Viszont a Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar szakjain nem találtam ilyen kikötést. Lehet-e a határvadász-képzés elvégzése után a készenléti rendőrség állományából áthelyezve a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Karának nappali tagozatán tanulni?
2017. jan. 12. 15:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!