Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szabályok vonatkoznak...

Milyen szabályok vonatkoznak általában egy kollégistára?

Figyelt kérdés

Ugyan az érettségiig nekem még van 2évem,de a gimnáziumba már 9. a év első napjától kezdve azt sulykolják belénk, hogy minél hamarabb el kell döntenünk, hogy mivel szeretnénk foglalkozni, hogy a megfelelő fakultáción feltudjanak készíteni az emelt szintű érettségire! Én meg is találtam a számomra tökéletes szakmát, a dietetikát! Ki is néztem magamnak a Pécsi Tudományegyetemet, magas szintű oktatás, rengeteg lehetőségem lehet, ha oda jelentetek! Viszont egy "kis" problémát jelent az, hogy az ország másik felében lakok,így elkerülhetetlen az,hogy vagy kollégiumba mennyek, vagy albérletet keressek!

Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek, melyik a jobb választás! Több szempont alapján! Főként azt vegyétek szem elé, hogy szeretnék kijárni esténként, nem szeretnék olyan nagy kötöttséget, de nem szeretném azt se hogy túl drága legyen!Ha esetleg marad a koli, akkor van lehetőségem arra hogy esténként kijárjak? Muszáj minden este visszamenni?Hozhatok fel magamhoz barátokat akik nem kollégisták?

Tudom kicsit sok a kérdés,de nálunk a családba soha nem ment el senki ilyen messzire,nem járhatok gyakran haza és szeretném ha mégis kényelmesen élhetném az egyetemi éveimet! :)

Előre is köszönöm! :)



2017. jan. 14. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi kollégium teljesen más, mint a középiskolai. Kijkárhatsz akkor és addig, amíg csak a kedved tartja, sőt a csajokat is megrakhatod a szobában.
2017. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És igen, az ismerősöd is felmehet hozzád.
2017. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,úgyhogy arra nem igazán lesz szükség....habár nem hátrány ha pasikat vihetek! ;)
2017. jan. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!