Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsokat tudtok? 14/f

Milyen tanácsokat tudtok? 14/f

Figyelt kérdés

Most fogok felvételizni.

Gyakorlásaim:magyar 40-45 pont

Matekból 25-30 pont

De élesben szeretnék olyan 80-82 pontot!



2017. jan. 15. 11:54
 1/4 anonim válasza:
Matekból meg gyakorolj tobbet, es jol nezd meg azt/azokat a feladatokat amik nem annyira sikerültek esutana csinálj ilyan jellegű feladatokat Sikerülni fog :)
2017. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Hasonlóan vagyok mint te. Igazából annyit lehet tenni, hogy matekból átnézed nagyon jól a szabályokat, elméleteket, illetve az, hogy kitöltesz 1-2 előző évi feladatsort. Sajnos máshogy nem nagyon lehet rá tanulni.

Igaz, hogy jó pontjaid vannak a magyarban, de azért annak se hanyagold el az átnézését! Mert hát mégis csak fogsz egy kicsit izgulni felvételin, kevésbé fogsz tudni koncentrálni.

Vagyis gyakorolni,átnézni, és ha valami nem világos, megkérdezni a tanárt. Még ebben a félévben hajtanunk kell, mint a kutyáknak, de majd második félévben lehet lazítani :) Sok sikert^^

2017. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jan. 17. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd át a típusfeladatokat. Azokat, amelyikből mindegyikben van. Pl. a szögek meghatározása, térfogat számítás, mértékátváltás, ezekből minegyikben van. Jól gyakorold be őket. Egyébként én is most fogok felvételizni:) nekem gyakorlásban 42 lett a magyar és 36 a matek
2017. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!