Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi nyíltnapokra egyedül...

Egyetemi nyíltnapokra egyedül vagy szülővel mentek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársakkal.
2017. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha azok nem akarnak jönni akkor inkább egyedül mennétek vagy szülővel?
2017. jan. 18. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább egyedül.
2017. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. jan. 18. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam, hogy mivel másik városba mentem, a szüleim elvittek kocsival, és letettek előtte, ott már csak én voltam. Szerintem érdemes egyedül menni, hogy fel tudd térképezni a sulit, szülővel csak keveseket láttam.
2017. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 18. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mennék egyedül, mert biztosan lesznek mások is egyedül és akkor velük már össze lehet barátkozni.

Vagy az is lehet, hogy lesz ismerős, ha nem is az osztályból, de a suliból vagy más suliból.

Ha szülőkkel vagy, tuti nem fog odamenni hozzád senki.

És szerintem nem rossz összebarátkozni valakivel, mert utána tudjátok majd tartani a kapcsolatot, tudtok egymásnak infókat adni, pl. felvételivel kapcsolatban.

2017. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na igen, én is gondoltam erre, csak nagyon félek... :D
2017. jan. 18. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetemre felnőtt emberek járnak. Felnőtt embereket nem szokta anyu kísérni sehova. Meg amúgy is, mit keresnének ott a szüleid? Te fogsz oda járni, neked kell megnézni meg megérdeklődni, hogy mi merre meg hogy van. Meg amúgy akik szülővel mennek azokat kicsit meg is nézik maguknak, hogy nézd már, ez meg anyucival jött egyetemre. Inkább egyedül.
2017. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8: és mégis mitől félsz?

Nem börtönbe mész közveszélyes bűnözők közé, hanem egyetemre.

És ha félsz, akkor odabújsz a szüleidhez, vagy mi?

2017. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!