Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat téma ötlet...

Szakdolgozat téma ötlet [Gépgyártástechnológia/gépészmérnök]: a következő félévben írom a szakdolgozatomat. Milyen témát tudnátok ajánlani? Ha valaki írt szakdolgozatot, annak mi volt a témája? Miből induljak ki témaválasztás során?

Figyelt kérdés
Akár konkrét, akár tág értelemben vett téma érdekel.
2017. jan. 22. 19:24
 1/2 anonim válasza:
Én most írtam a dolgozatom, járműmérnök szakon tanultam. Sokan a gyakorlati helyükről visznek témát és általában egy fejlesztést mutatnak be, valósítanak meg elméletben. Például kitalálsz egy jó technológiát, amivel könnyebben lehet gyártani és azt körüljárod. Gyakran adnak ki javaslatokat is témákra, ha nincs épp gyakorlati helyed. Mindenképp olyat válassz ami érdekel. Akkor nem lesz nehéz dolgod. Ajánlom nézegess régi dolgozatokat, kérdezzél meg esetleg végzett gépészmérnököket. Rengeteg téma szóba jöhet, láttam olyat, akik készüléket terveztek egy alkatrész gyártásához, amit munkájuk során terveztek és szakdolgozatban keretbe foglalták.
2017. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, végül egy műhely tervezése lett a témám.
2017. márc. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!