Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mentem el vizsgázni, de...

Nem mentem el vizsgázni, de már csak UV-s van, arra pedig nem tudok feljelentkezni?

Figyelt kérdés
Azt mondták a tanárok, hogy csak az mehet vizsgára ebből a tárgyból (előadás), akinek megvan a gyakorlat jegye. Nekem még nincs meg, hiszen nem írták be etr-be, így meg nem lehet vizsgázni menni, én így tudtam, írtam is a gyakos tanároknak, de semmit se válaszolnak. Most akkor buktam igaz?
2017. jan. 23. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit irnak be, mert elso vizsgád semmiképp nem lehet UV, ahhoz kell legalább egy felvett (max. nem kihasznált) elözö vizsgaidöpontodnak lennie a rendszerben.
2017. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!