Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség hogy valaki...

Van rá lehetőség hogy valaki elmenjen helyettem szigorlatozni? Vagy mit csináljak? Segitség

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni, már 3xszorra buktam pedig nem vagyok egy buta gyerek. Pszichológiára járok, államira, és nem szeretném ha kirúgnának, mert 5 félévet lehúztam már. Egyrészt a sok eddigi szenvedés, másrászt a visszafizetendő összeg (300ezer/félév) miatt.

Különösebben nem érdekel már ez a terület, nem is valószínű hogy ezzel fogok foglalkozni, de a diplomát szeretném már megszerezni. Esetleg van aki tudna segíteni, vagy tanácsot adni.



2017. jan. 24. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs rá lehetőség. a szigó a te tudásodat méri fel. ha nem megy, nem megy.
2017. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Bocsi az offért, de melyik egyetemre jársz?

2017. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szigorlatos anyag könnyen visszaköszönhet záróvizsgán/államvizsgán, így alapból értelmetlen lenne.
2017. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Elméletileg van rá esély, hogy más csinálja meg a szigorlatodat. A szigorlati bizottságnak nem szabad arcról ismernie Téged és nem szabad, hogy elkérjenek tőled egy fényképes igazolványt.

Nem javaslom, mert ez már bűncselekmény. Én nem csinálnám a helyedben. Inkább tanulj és vizsgázz le!

2017. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es: nálam csak azért nem kértek szigorlatokon igazolványt, mert az ÖSSZES szigorlaton az összes tanárom csukott szemmel, a hangomról is felismert volna...

Kérdező: nem, nincs rá lehetőség (és ha megpróbálod és lebuksz, akkor még járkálhatsz a rendőrségre is, emellett tuti, hogy kirúgnak!)

2017. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!