Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rajz alkalmasságin mennyi...

Rajz alkalmasságin mennyi időt kapunk a rajzok elkészítésére?

Figyelt kérdés

Művészeti szakgimnáziumot jelöltem meg elsőnek, és érdekelne, hogy a helyben történő rajzolásra, festésre mennyi időt fogunk kapni. Mivel elég lassan, ráérősen szoktam alkotni, úgy érzem, hogy az egy-két óra iszonyatosan kevés lenne számomra, és eléggé félek, hogy nem tudnám befejezni a rajzom, ha ilyen kevés idő állna rendelkezésemre. :/ Valaki, aki már volt ilyen alkalmasságin, el tudná magyarázni, hogy pontosan hogy is zajlik egy ilyen esemény?

14/L



2017. jan. 26. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos csak 1-2 órád lesz rá. Nálam az egyik suliban három dolgot kellett rajzolni, mindegyikre 1 óránk volt. Másik suliba ugyanígy, csak 4 dolgot kellett csinálni, plusz volt egy fél órás kreatív feladat.


Érdemes lenne más technikában gondolkozni. Én is nagyon lassú vagyok, ezért ceruza helyett szénnel illetve színes rajznál porpasztellel dolgoztam, mert az alapból egy sokkal gyorsabb technika. Nekem ez segített.

2017. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mindenképpen megpróbálkozom az említett technikákkal. :)
2017. jan. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!