Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázási módszerek? Legvicces...

Puskázási módszerek? Legviccesebb sztorik?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül puskázási módszereket/trükköket keresek egy nehéz dogára, hanem megtörtént, vicces sztorikat, amik az érdekes puskázási módszerből adódtak. (remélem érthető volt)

2017. jan. 29. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Levelező oktatás. Az egyik férfi sok fecnire írta a magyar tételekre a választ. A ruhájába rejtette el őket. Általában ügyesen vakarózott, feszengett és előszedte, amelyik éppen kellett. Most viszont valamit rosszul csinált. Az első padban ült, és a "puskák" szétterültek a pad előtt. A tanár odanézett, csak annyit mondott: találkozunk a pótvizsgán.
2017. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Amikor nem puskáztam, és mégis kijártam az iskolát. Eddig mindenki röhögött, akinek elmeséltem.
2017. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm a dolgozatról kifelé menet ejtette el a puskáját, épp a tanár orra előtt. A tanár lehajolt a érte, utánaszólt, hogy leejtett valamit és a kezébe adta. Szerencsére nem nyílt ki a papír:)


Egy másik ismerősöm meg azalatt puskázta ki a füzetből az anyagot a póttémazáróján, amíg a tanár engem készített fel egy versenyre:)


Pulóverből "kiömlő" "puskaarzenálra" nálunk is volt példa:)

2017. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Általános 6 odik osztályba volt ,hogy biológiából témazárot írtunk szünetbe elkezdtünk puskát irni az igazgató látta ,hogy valamit nagyon írunk oda hívott ,hogy mutassuk meg mit írunk odaadtuk a Kezébe a puskát(egy irolapon volt kb.a fele témazáró rajta volt) aztmondtuk neki ,hogy ez vázlat az anyagból ,mert igy könnyen megtanulni mint könyvböl.Erre azt mondta ,hogy ez igaz és vissza adta nekunk a puskát mimeg elmentünk és szakadtunk a röhögéstől:)
2017. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!