Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy megyek át nappaliból...

Hogy megyek át nappaliból levelezőre?

Figyelt kérdés
Széchenyi István Egyetemen tanulok, és gondolkodtam azon, hogy az utolsó két félévemet lehet már levelzőn szeretném kijárni. Egy csoporttársam már az előző félévbe szeretett volna átjelentkezni levelezőre, mert talált egy jó munkát, de egy emailbe neki azt írták, hogy ha átmegy, akkor csak is fizetősre mehet át. Én ezt nem hiszem el. Más egyetemre járnak ismerőseim, és simán átjelentkeznek, csak annyi, hogy ha már étjelentkeztek, akkor nem jelentkezhetnek vissza. Sajnos még nem volt alkalmam a tanulmányi osztállyal beszélni (telefont természetesen nem szívesen veszik fel, bemenni meg vizsgaidőszakba nem mentem be, mert nem voltak nagyon vizsgáim). Köszi előre is a válaszotokat!

2017. jan. 30. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne menj!
2017. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol és nem minden szakon indul levelező ingyenesen. Eyébként meg újrafelvételizéssel lehet átmenni
2017. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!