Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan készültetek fel az...

Ti hogyan készültetek fel az érettségire? Volt valamilyen egyedi módszeretek, ami megkönnyítette ennek a sok tételnek a tanulását?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2017. jan. 30. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez tárgyfüggő. Magyar írásbelire például sehogy, mateknál a szóbelire főleg. Fizikából végigoldottam az elmúlt évek feladatsorait, és volt két példatáram is, és szóbelire csak átolvasgattam pár fogalmat. Törire vettem egy jegyzetet, és abból. Pár volt vizsgasort megoldva, rá lehet jönni, hogy nagyon hasonlóak. Angolra sehogy, (előrehozott volt). Nyelvtan tételeket internetről leszedtem, amit megtaláltam, azokat olvasgattam át, irodalom tételeket könyvből olvasgattam.

PS.: matek, fizika emelt, többi közép, és amúgy a 6 év alatt többmyire tanultam.

2017. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
A legjobb készülés az írásbelire, ha minnél több feladatsort végigoldasz, leellenőrzöd, és a hibáidat megérted.
2017. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy készültem, hogy eleve azzal a hozzáállással ültem be a középiskolába, hogy tessék engem tanítani, itt vagyok, ha meg nem vagyok ide való, ha nem érdemlem meg, hogy a végén majd érettségim legyen, akkor bukjak meg menet közben.
2017. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
70%

4 évig készültem az érettségire, közvetlenül előtte csak átismételtem.

Kitűnőre érettségiztem.

2017. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Középszintű írásbelikre semmit nem készültem, szóbelikre az egyik barátnőm kidolgozta magának a tételeket és átküldte nekem is, egyébként meg erettsegi.hu. Emeltre megcsináltam az előző évek feladatsorait és a követelmények szerint tanultam, az egy sokkal komolyabb munka volt. Nekem is ötös lett minden.
2017. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!