Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvesznek a TÁG AJTP szakára?

Felvesznek a TÁG AJTP szakára?

Figyelt kérdés

Osszesen 37 pontos lett a felvetelim..

Szerintetek sikerul?



2017. febr. 3. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ez a TÁG-ba kevés lesz :/
2017. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
AJTP szakra is?:( Mert àltalàban,itt kevesebb pontokat írnak a gyerekek. egy ismerosomet kevesebb ponttal vettek fel..Meg engem mar nagyjabol ismernek,az elbeszelgetesen is szimpatikusnak talaltak es az atlagom is 4,9 csak ez a franc matek irasbeli😣
2017. febr. 3. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett
2017. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel, szerintem is nagyon kevés. Tudom, hogy az AJTP-be kevesebb pont kell, de nem ennyire :(( Szóval, most ez az arány: sima tagozatokra kell 65-70 feletti írásbeli + maximális hozott pontok, akkor AJTP-re min. 57-60 + max. hozott pontok kábé. PLusz-minusz NÉHÁNY pont. Szóval annyira nem adják alá, hogy az 50 pont alattiakat felvegyék.

Az ismerősödet pedig nem tudom, hogy vehették fel kevesebb ponttal, valószínűleg szerintem protekciós volt, vagy ilyesmi.


Sajnálom :((

2017. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De hisz osszesen 6 embert kell megeloznom.Mert 40 emberbol csak 34-et vesznek fel.Es en rajottem,hogy hinnem kell onmagamban,es abban,hogy bele fogom csuszni.Ha pedig nem sikerul,akkor annak oka van.Mert más utat szánt nekem Isten.😊
2017. febr. 3. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddigi TÁGos pályafutásom alatt nekem az jött le, hogy az megy AJTP-re, aki amúgy labdába se rúgna egy normál tagozaton a TÁGban, így élve hátrányos helyzetével kihasználja ezt. Ne haragudj de ezt nem bántásból írtam.
2017. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fellebeztünk. És csoda történt,amire nem számítottam. Mert nem a TÁG-ba kerültem be,hanem a Medgyessy-be! Győrffy koliba leszek :)
2017. júl. 5. 19:35
 8/11 A kérdező kommentje:
fellebbeztünk*
2017. júl. 5. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
További sok sikert! :)
2017. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2017. júl. 5. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!