Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek tanuljak, hogy legyen...

Minek tanuljak, hogy legyen jövőm?

Figyelt kérdés
tipikus kérdés, annyiban viszont bővíteném, hogy érettségi után mennék valamerre tovább (egyetem kizárt) viszont dolgozni nem akarok még elkezdeni mert gyenge a fizetés. van jogsim esetleg azzal is kezdhetek valamit, de érdekel milyen szakmák vannak, mit érdemes tanulni, hogy megfizessék rendesen a munkámat és ne haljak éhen?
2017. febr. 4. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kőműveseket jól megfizetik, a villanyszerelőket is.

Kamionos is bár ezt lehet hogy robotizálni fogják a közeljövőben

2017. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Előző jól mondja, sofőrködésre ne nagyon alapozz.
2017. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mezőgazdasági technikus? ez magában foglal rengeteg szakmát, állattenyésztés érdekelne leginkább.
2017. febr. 4. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mezőgazdaságot szerintem csak akkor érdemes tanulni ha van pénzed beruházni egy vállalkozásba.


Egyébként kicsi a hozzáadott érték és nem fizetik meg a dolgozókat.


Elektrotechnikus is jó lehet...

2017. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés inkább az hogy mi mindenhez lenne kedved?


Mert olyat ne tanulj amit utálsz...!

2017. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok mindenhez lenne kedvem, de nyilvan olyat akarok csinalni aminek magas a fizetese. Azon is gondolkoztam ledolgozok 1-2 évet csak érettségivel felreteszem a penzt (nem koltok semmire mert szulokkel tudok elni meg) es vallalkozasba kezdek..
2017. febr. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!