Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek tanuljak, ha egy semmire...

Minek tanuljak, ha egy semmirekellő vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval szerencsétlen vagyok,buta,lusta nincs önbizalmam se. Régen orvosnak vagy gyógyszerésznek akartam menni bele is kezdtem de félbemaradt. El kell magam tartani sajnos munka mellett nem ment. Viszont így céltalan értelmetlen az életem,hogy nem csinálhatom amit szeretnék. Ötletek minek tanuljak vagy mit csináljak?
2017. febr. 4. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd azt, amit régen abbahagytál.
2017. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek. :) Ha úgy érzed, öt-hat évet nem tudnál egyetemre járni, menj biológia Bsc-re vagy valami hasonlóra, abból talán van levelező, és három év után kapsz alapdiplomát, amivel szakirányban elhelyezkedhetsz, miközben a mesteredet csinálod.
2017. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Btw, az orvosi és a gyógyszerészeti nagyon húzós, nem vagy semmirekellő attól, hogy nem ment úgy, hogy mellette melóztál. Sokaknak úgy se megy, hogy csak a tanulással foglalkozhatnak.
2017. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A legnehezebb szakok! Aki munka mellett el tudja végezni, az kb. zseni.
2017. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást! Annyian nem fogják fel,milyen nehéz a kettőt csinálni folyton bántottak. Nyugtat,hogy azért van aki érti mi folyik itt.
2017. febr. 4. 22:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Most már csak azért is megcsinálom. Aki meg idáig nem bízott bennem majd néz egy nagyot vagy talál másban kifogást. Ti viszont nagyon kedvesek vagytok nem győzök hálálkodni. Ha én is tudok valamiben segíteni írjatok bátran! :)
2017. febr. 4. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez feldobta a napomat. :) Mindent bele, drukkolok!!!
2017. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Az írásod alapján nem vagy semmirekellő. Ha van kedved akár újra megpróbálkozhatsz ezekkel a szakokkal, de hogyha végképp nem megy, akkor én is azt javaslom, hogy végezz el egy bármilyen Bsc-t, arról már akár 3 év múlva lehet papírod. Minden jót neked, ne csüggedj mert nagyszerű vagy. Kíváncsi vagyok egyébként, hogy a bírálóid meddig jutottak az életben.
2017. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!