Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin mennyire fontosak a...

Orvosin mennyire fontosak a választható tárgyak? Ahhoz, hogy késöbb jó orvos legyek elég ha a kötelező tárgyakat jól tudom vagy azért fontos, hogy mit tanulok még választható tárgyakon?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Elsősorban a kötelező tárgyak anyaga a fontos, de a kötelezően választhatóak arra lennének, hogy arról, ami plusz ismereteket szerezz, kicsit már jobban elmélyülhess benne. A valóságban viszont elég sok kreditet kell ezekből teljesíteni, így kénytelen az ember felvenni sok marhaságot is, mivel annyi normális tárgy nincs(legalábbis nálunk).

Plusz vannak olyan készségek is, amiket nem az egyetem fog adni, pl. empátia, de szintén nagyon fontosak ahhoz, hogy jó orvos legyél.

2017. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Ne gyötörd magad feleslegesen. Egyetlen egyetem egyetlen kurzusa sem tesz jó szakemberré. Ami igazán számít, azt te magad, otthon, egyedül tanulod meg. Csak legyen meg minden kredit, a többi rajtad áll, hogy milyen ember leszel a végére!
2017. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
V. éves orvostanhallgató vagyok és kettes válaszoló nagyon nagy igazságot írt le. Nem a felvett kreditjeit fognak jobb szakemberré tenni.
2017. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!