Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szörnyűű lett a német érettség...

Szörnyűű lett a német érettségim:S:S Más is van így vele? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Végig tippeltem :S És a legtöbb feladat full rossz lett :STeljesen kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

nem csak te vagy így vele, nehéz volt

az egész 2010es érettségire jellemző ez a szivatás, minden tantárgyból

2010. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem egyik sem lett ilyen rossz mint a német, szerintem nem fogok átmenni , megnéztem a nem hivatalos megoldásokat és kb ha van 8 pontom :( a levelemet meg nem tudtam befejezni az elejét össze csaptam .Nem akarok megbukni :( nekem céljaim vannak , és így tuti nem vesznek fel .Mihez kezdek ?
2010. máj. 7. 15:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a nem hivatalos megoldás még változhat

például a nyelvhelyességnél több is meg lesz adva, amit el kell fogadniuk

fel fognak venni :D

2010. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2010. máj. 7. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is végigtippeltem, pedig nem vagyok rossz németes :) Egyébként az amit te összeszámoltál, azért ha jól tudom, átváltott vizsgapontokat kapsz és nem pedig az alapján a 8 pont alapján mész tovább, hanem mit tudom én 8 rendes pont az x vizsgapontnak felel meg. Szóval nyugi :)
2010. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az egészből nem fogtam fel szinte semmit,én is csak tippeltem az egészet,pedig 4-es voltam németből.Remélem a kettes azért meg lesz=)Nekem is vannak terveim,de én emellett még a matekot is nagy elszúrtam,még jobban mint a németet.Én is nagyon izgulok,hogy fel vesznek-e?!

Sok sikert a tanulmányaidhoz!

2010. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nektek is sok sikert a tovább tanuláshoz!!
2010. máj. 7. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt vészes,kb.olyan nehéz volt,mint az eddigiek,leszámítva persze a magnós rész utolsó feladatát,mert az tényleg nem egy B1 szintű szöveg volt.
2010. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég egyszerű volt.
2010. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
hol lehet megnézni a nem hivatalos megoldásokat??
2010. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!