Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki szeretnék menni külföldre...

Ki szeretnék menni külföldre animátornak. Hogy zajlik egy állásinterjú?

Figyelt kérdés
A hotelanimationos cégen keresztül szeretnék kimenni.

2017. febr. 7. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló cipőben járunk, meselek neked kicsit, mert én most passziváltattam az egyetemen, és jelentkeztem ide.

A hotelanimationnél kedvesek nagyon, de készülj arra, hogy lehet, hogy nem válaszolnak sem a jelentkezesedre, sem az emaileidre. Én telefonom hívtam őket, amikor már kiakadtam, hogy ignorálnak, ott minden kérdésemre válaszoltak, és a hívás után gyorsan ment minden.

Kiközvetítettek egy spanyol cégnek, ahol volt egy skypeos interjú, nem volt nagy szám. Persze el kell adnod magad angolul, de nem vészes, ha tudsz magadról beszélni, és a nyelvet is tudod. Nyilván előny, ha van valami tapasztalatod bármilyen sportról, programszervezesrol vagy gyerekekkel foglalkozásrol. De ezt a CV-be leírtad ugye.

Nem tudom, más országban hogy van, de a spanyolnál van egy képzés (online, 3 hetes), azt kell elvegezni, utána pedig várod az ajánlatokat.

Én ebben a fázisban tartok, mondjuk nemrég ért véget a képzés, tehát várok. Mondjuk közben kicsit elbizonytalanodtam a munkát illetően, ahogy egyre többet tudtam meg róla, de utazási lehetőségnek kiváló mindenképp.

Írj, ha van kérdésed :)

2017. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!