Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen fajta érettségi vizsgat...

Milyen fajta érettségi vizsgatípus ez így?

Figyelt kérdés

A baratnőm segítséget kért tőlem az érettségi jelentkezésével kapcsolatban, de sajnos én sem tudom.

Neki most nincs tanulói jogviszonya mivel a tavalyi évben leérettségizett az egyetemre pedig nem vették fel ezért újra szeretne érettsegizni csak most két emelt szintűt szeretne csinálni. A baj csak az hogy a jelentkezesi lapját az érettségire nem tudja hogy toltse ki. Ez kicsit bonyolult, de remélem érthető lesz.

11.osztályban elment angolból érettségizni középszinten előrehozottan.azonban csak az írásbelire ment el a szóbelire nem mivel nem lett volna neki 5ös. Aztán 12. osztály végén elment emelt szintű érettsegire angolból ami nem szint emelő vizsgának számitott hanem javító vizsgának mivel az az előtti évben nem fejezte be a vizsgájat amit az imént említettem. Aztán nem tanult az emeltre eleget és egy ponton mullott a nyelvhelyességben a vizsgaja hogy meg legyen de mivel nem lett meg az az egy pont sajnos megbukott. Így mivel középszintű vizsgaja nem volt elkellett mennie tavaly ősszel pótvizsgára ami azt hitte ingyenes lesz de nem mivel ez már a második javító vizsgája volt. Igy megcsinálta a közepszinten az angolt. De most ujra el szeretne menni emeltezni egèsz évben erre keszült és töriből is szeretne emeltezni amiből csak közepezett. A kérdésem az lenne, hogy ez az emelt szintűje angolbol milyen vizsgának választható? Mert mar meg van vegulis a z angolja mar leerettsegizett belole de nem hiszem h szintemelo lenne vagy nm tudom nagyon bonyolult ez most igy. A tori szerintem szintemelo vizsga lehet


2017. febr. 8. 12:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!