Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnöki pályán mennyire nehéz...

Mérnöki pályán mennyire nehéz mozogni?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, ha én végzek mechatronikán automatizálás szakirányon, akkor ez úgymond mennyire köti meg a kezem? Tehát ezzel a szakiránnyal máshová is eltudok helyezkedni, nem csak ezen a területen ( ipari automatizálás, gyártás). Mennyit számít a szakirány egy alapképzésnél?

2017. febr. 11. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Szerintem annyira nem számít a szakirányod, viszont a munkahelyed az már most biztosítva van. :)
2017. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván az elején számít, de a hiány miatt siman felvehetnek olyan helyre is ahol nem ezt tanultad, kisebb cégnél biztosan. Aztán ha ott eltoltesz pár évet, akkor már a kutyát nem fogja érdekelni a szakirány
2017. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, igazából engem az energia ellátás, energetika érdekelne, ezen a területen is reális ez az elképzelés?
2017. márc. 17. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is pont ez érdekel :D


Gondolom van némiátjárás.. Itt nálunk villamosmérnökin is van a gyengeármaos rész ( robotika, automatizálás ) és van az erősáram ( energetika, villamos gépek rész ) rész. Viszont az a fél év azért annyira nem számít. Simán meglehet tanúlni magadtól is. Mecahtronikáról szerintem ellehet menni Villamosmérnöki Msc-re. OE-n vagy BME-n biztos van villany Msc-n villamos energia ellátás szakirány, azokat is simán megpályázhatod szerintem.

2017. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!