Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ügyfélkapun...

Hogyan tudom ügyfélkapun keresztül (elektronikus úton) elküldeni a felsőoktatási továbbtanulási jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

Ugyan február 15-én jár le a határidő, de mi ma estig elakarjuk küldeni teljes egészében a jelentkezésünket. Már majdnem kész van, nem sok van még hátra a jelentkezésből, csak a fizetés és a véglegesítés.

Ugyan a héten a helyi kormányhivatalnál csináltattam saját ügyfélkaput, meg otthon e-mailen keresztül kaptam is dolgokat, de nem nagyon tudjuk, hogy mit kéne ezzel csinálni , hogyan kell ezen keresztül elküldeni.


Aki már túl van ezen vagy anno felvételizett, az segítene légyszi?



2017. febr. 12. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell elkuldeni semmit

Felvin hutelesitesrw mesz es ott arra h ugyfelkapun keresztul es ott beadja az ugyfelkaput, csak be kell jelentkezned es kiirja h hitelesites kesz. Ennyi az egesz

2017. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Akkor nem kellenek extra dolgok?

2017. febr. 12. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A legvégén vn olyan, hogy "Hitelesítés ". Ha bejelölted a jelentkezés folyamán, hogy ügyfélkapuznál, akkkor kiírja, hogy jelentkezzen be az ügyfélkapuba. Bejelentkezel, majd kiírja, hogy hitelesítés folyamatban. Majd azt , hogy hitelesítve.
2017. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!