Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy menjek így egyetemi bulikra?

Hogy menjek így egyetemi bulikra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az hogy az egyetemi bulik mindig hétköznaponként vannak és általában minden hétköznap reggel 10-től vagy 8-tól gyakorlatom van, ami ugye katalógusos..nos a probléma az hogy így nem igazán tudok elmenni bulizni mert hiányoznék a gyakszikról, ami ugye nem lenne jó az aláírás miatt. A bónusz ehhez még az hogy bejárós vagyok tehát még buszoznom is kell haza..így annyira rossz mert félek hogy kimaradok a sok jó buliból..20/f. Szerintetek?
2017. febr. 12. 12:17
1 2 3
 1/21 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Keresztfélév, tárgyújrafelvétel, önköltséges képzés. Nem értem a problémád, az egyetem annyi mindennel próbálja segíteni, hogy megjelenhess a buliban, te mégsem élsz a lehetőségekkel...
2017. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok önköltséges lenni hidd el..nem értem miről beszélsz.
2017. febr. 12. 12:25
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Arról, hogy az egyetem nem a bulikról szól.
2017. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az tény..csak sajnos 20 évesen összesen voltam 4 buliban, nincsenek barátaim, semmi szórakozás..szerinted ez normális?
2017. febr. 12. 12:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha koleszos lennél? Ilyenkor már sokan kibuknak biztos lenne egy hely számodra. Esetleg arra az egy éjszakára bérelsz valahol egy szobát. Akkor meg tudsz jelenni a bulin is és az órán is.
2017. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Az egyetem igenis a bulikról is szól. Mivel nem napi 20 órában tanulunk... lehet, hogy elméleti fizika szakot nem, de azért a többséget bőven el lehet végezni úgy, hogy az ember eljár több buliba.

Diploma utánra legalább kipartizzuk magunkat, nem 40 évesen kapuzárási pániknál :D

Segíteni mondjuk nem tudok, én 20 percre lakom gyalog a bulis helyektől :S esetleg ha bírod, bemehetsz buliból gyakorlatra (17-18 évesen ez még nekem se okozott gondot:D )

aztán néhány buli alatt talán összehaverkodsz néhány taggal, akiknél ott aludhatsz amikor buli van.

2017. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

A kolesz nem rossz ötlet, van levelezős ismerősöm, aki úgy jön le órára, hogy kivesz egy szobát. Szóval megoldható.

Lehet pénzbe kerül, de ezeket az egyetemi bulikat akkor sem érddmes kihagyni.

2017. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok koleszos lenni mert 20 percre van a suli busszal, meg nem nekem való a koli..nem tudnék úgy tanulni meg utálok másokkal együtt egy szobában lenni.
2017. febr. 12. 12:47
 9/21 anonim ***** válasza:

Gondolom, a bulik nem 8-ig tartanak. Szóval bőven odaérsz gyak után. Később meg hazamész éjszakai busszal. Másnap 10-re simán beérhetsz a délelőtti órádra, és még aludni is jut elég időd. Nem értem a problémádat.

Amúgy én nem jártam soha egyetemi bulikba, mégis volt társaságom és társasági életem - ha más nem, a lyukas órák tökéletesek erre a célra (sőt, jobb is, mint a buli, legalább hallod, mit mond a másik, és legalább nem vagytok részegek:))

2017. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, nem tartanak 8-ig, általában 3-4 körül már vége van, viszont 5-re érnék haza, ha tudnék akkor aludnék kb. 2 órát, mert fél 8-kor indulhatok is vissza suliba..
2017. febr. 12. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!