Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-Felvételinél kötelező...

E-Felvételinél kötelező megadni a Vizsgaszándékot?

Figyelt kérdés

Már elküldtem a jelentkezésem, hitelesítettem is, de most be vagyok pánikolva, mert nem emlékszem, hogy én ilyet megadtam volna, és a letöltött hitelesítő lapon sem szerepel.

Kötelező megadni?


2017. febr. 13. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megadtam angol emeltet de nyelvvizsgat teszek de mar nem torlom ki ez miatt :) vegulis ugyanaz amugy nem oszt nem azoroz, hogy beirod e.
2017. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm szépen! Csak bepánikoltam, nehogy ne fogadja el a jelentkezésem, és ne tudjak emiatt majd egyetemre menni.
2017. febr. 14. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
neem :) ez csak szamdek, hogy akarsz e de mar nem valtoztatom meg mert lattam, hogy voltak gondok a jelentkezessel meg ujrakene inditani meg ilyen szarsagok..:D
2017. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám, automatikusan átléptem az érettségis részt mert úgy voltam vele hogy úgysincs olyanom, nem tudtam hogy vizsgaszándékot is lehet megadni.

Nyugtassatok meg hogy ez tényleg nem kötelező, mert már én is kezdek megijedni hogy ez miatt elúszik az egész...

2017. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az érettségis részt át is lépheted mert mar nem kell feltölteni a vizsgaszandek meg a testreszabasba van, hogy 2017 erettsegi vizsgat tesz ha ugyfelkapuval regisztraltal torolheted :)
2017. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem tortenik semmi ez egyfajta szandek csak:)
2017. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem ma aztmondták a suliba, hogy be kell írni, így én töröltem a hitelesítést, kitöltöttem, majd újra hitelesítettem.
2017. febr. 15. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaa ha nincs még érettségid akkor ird be inkabb:D
2017. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, idén érettségizem.
2017. febr. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!