Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Bárczi Gusztáv gyógypedag...

ELTE Bárczi Gusztáv gyógypedagógia levelező?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok jelentkezését várom, akik 2017. szeptembertől szeretnének ide felvételt nyerni.

De szívesen fogadok már oda járóktól tapasztalatokat is (szakirányok, szakirányválasztás, tantárgyak stb.)



2017. febr. 16. 17:27
 1/6 anonim válasza:
Szia :) Én is most jelentkeztem, szintén így levelezőn.
2017. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet.
2017. febr. 20. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is oda jelentkeztem:) hány pontotok van?
2017. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha minden a tervek szerint alakul, akkor 423 v. 428. A nyelvvizsga pontszámításban nem vagyok teljesen biztos.
2017. márc. 27. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is levelezőre jelentkeztem 444 ponttal. Várok minden információ csepegtetést, hogy mire lehet számítani. Leginkább az érdekelne, hogy szoktak lenni az órák? 7végén?
2017. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy péntek-szombaton szoktak az órák lenni, és elég sűrűn, mert sok a szeminárium/gyakorlati óra. Én úgy néztem, hogy havonta legalább 2 hétvége teljesen foglalt, vagy több hétvégéből 1-1 nap.
2017. júl. 15. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!