Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha valakit puskázáson kapnak érettségin és jegyzőkönyv készül, az mennyiben befolyásolja az eredményt?

Mert úgy tudom hogy befejezheti akkor is.Az utána következő részt értékelik csak ? (Csak elméleti kérdés,nem puskáztam:D)

2010. máj. 8. 18:35  Privát üzenet  

A válaszok

Hát szerintem meg onnantól leteheted a tollat és abból a tárgyból mehetsz szépen pótérettségizni augusztusban..

Legalábbis nálunk még így volt 8 éve..

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2010. máj. 8. 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát..múltkor azt olvasták fel nekünk a tudnivalók között hogy utána folytathatjuk csak jegyzőkönyveznek

# 2/9Időpont 2010. máj. 8. 18:57 Privát üzenet
Persze, és mégis mit gondoltál, majd levonják azokat a pontokat, amik szerepeltek a puskádon, a többiért pedig megkapod a pontot. Vagy megkérdezik a szomszédot, hogy mennyit súgott, és a többi eredményedet elfogadják? Ezt hogy képzelted?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2010. máj. 8. 19:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát biztos nem azért fejezheted be h a végén áthúzzák,lol

# 4/9Időpont 2010. máj. 8. 19:51 Privát üzenet
Ja bocs, még áthúzni sem fogják, csak szimplán elégtelen. De ha nekem nem hiszed, ki lehet próbálni. (Én sem tapasztalatból mondom.)

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2010. máj. 8. 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát jó nekem8

# 6/9Időpont 2010. máj. 8. 19:56 Privát üzenet
Ne próbáld ki, de ez nem nagyon jellemző, sőt szerintem ilyen még nem is volt. De elvileg az igazgatónak kell a vizsga után alaposan kivizsgálnia az esetet, és utána a vizsgabizottságnak arról dönteni, hogy nem történt szabálytalanság (elvégre bizonyítás nélkül a felügyelő tanár állítása is csak egy vád, még nem tény, nem lenne tisztességes egy esetleges rágalom miatt megfosztani valakit az érettségitől), vagy történt és akkor a vizsgát egészében vagy annak egy részét, azt a feladatot, amikor történt a puskázás, érvénytelenítik.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2010. máj. 8. 21:28 Privát üzenet

Hogy tud puskázni ?

(mert szét szokták ültetni

az embereket)

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. jún. 22. 21:38 Privát üzenet

A táskákat meg nem engedik

a padhoz vinni

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. jún. 22. 21:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki levelező képzésen tanul, hogyan készül a vizsgákra?
Az érettségi bizonyítványt az oszt. Főnök írja meg? Vagy hogy készül?
Aki a holnaputáni emelt szintű történelem érettségire készül írjon! Mit néztetek át nagyon? Van mostanában valami érfoduló ami utalhat feladatokra? :D
Készül itt valaki euroexam német b2 nyelvvizsgára, vagy volt már? Nem tudnék esetleg valakivel skypon készülni?
Jövőre érettségizek. Ha még egy plusz tantárgyat is bevállalok, az mennyi plusszpont? És az, hogy hanyas lesz az a plussz tantárgy, az befolyásolja, hogy mennyi plusszpontot kapok?
Az befolyásolja az alakot, hogy egy passzos ruhadarab fényes vagy matt anyagból készül?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!