Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A karinthy frigyes gimnázium...

A karinthy frigyes gimnázium német kny re mennyj volt tavaly az utolsó pont amivel felvettek? Mennyi esélyem van ugy hogy hozott pontok max felvételi 66p

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van??????
2017. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nincs esélyed

Minimum 80pont kell az irasbelin es akkor talan behivnak!

2017. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tuti behívnak mert ott irtam és ezért behívnak és volt ismerősöm aki 68 pontal került be, csak kiváncsi lennek hogy az alatt is belehet e.
2017. febr. 20. 13:46
 4/6 Encsi03 válasza:
Szerintem van esélyed. :) 80 pontos minimum az angol kéttannyelvűnél van, ez kicsit kevesebb pontszámos, mint az angol kny., viszont több, mint az emelt angol. Én is ennyit írtam, bár nálam kétes az, hogy bejutok-e emelt angolra, szóval nem fűznék túl sok reményt hozzá, viszont egy kiemelkedően jó szóbelivel (kb. 45pont) sikerülhet talán az utolsók között bejutnod, de azt vedd figyelembe, hogy nagyon nehéz a szóbeli. Barátnőm járt ide, régen a matek szóbelije elmondása szerint lett volna 15-20 pontos, most meg 39-re felhozták, mégis fél a szóbelitől, mivel Karinthyba max. 15 pontot tud összeszedni, úgyhogy nagyon készülj!
2017. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem van esélyed! Tavalyelőtt 161 ponttal jutott be az utolsó! Ha voltál már esetleg szóbelizni, hogy sikerült???
2017. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam , matekból tudom hogy 1 pontot vesztek magyarból 2 v 3 at.
2017. márc. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!