Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha BME gépészmérnöki szakra...

Ha BME gépészmérnöki szakra szeretnék menni, akkor matek vagy fizika emelt szintet tegyek?

Figyelt kérdés
A fizika jobban meg, es jobban is szeretem, de törekednék arra, hogy minnél jobb esélyeim legyenek az egyetemen.

2017. febr. 19. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Hát amelyik jobban megy, mert egész "sok" pont kell oda.


De tudásilag a matek emelt jobban jön majd. Szóval ha tudod akkor vegyed fel a matek faktot is. Mert matekból sokkal nagyobb az eltérés a közép és emelt szint között mint fizikából.

2017. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az egyikből akarsz, akkor amelyiket biztosnak érzed. Matekból nagyobb a különbség a kettő között. De a fizikát is kenni-vágni kell majd, de elég belőle a közép.
2017. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
amelyiket szeretnéd. én egyikből sem csináltam emeltet és felvettek. nem bejutni a nehéz..
2017. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem bejutni a nehéz, ha azzal lenne problémám, fel sem tettem volna a kérdést, mert egyértelmű, hogy ami a legjobban megy abbol csinalok emeltet.

Csak meg szeretném alapozni a középiskolai tanulmányaimmal az egyetemet, de nem tudtam, hogy mire van szükség leginkább

2017. febr. 20. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapozni akarsz: mindkettő.
2017. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy bekerülés után ha valamiben úgy érzed, hogy gyengébb vagy ne szégyeld, hogy segítséget kell kérned.


Rengeteg ember él matek és egyéb tárgyak korrepetációjából.

Simán felhoznak megfelelő szintre.

2017. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!