Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen nem volna értelme...

Egyetemen nem volna értelme bevezetni a beléptető rendszert?

Figyelt kérdés

Sok diák csinálja úgy hogy másokkal íratják be magukat a jelenléti ívre.

Nem volna egyszerűbb egy beléptető rendszer,mint sok más helyen?

Így talán kevesebben élnének vissza ezzel.



2017. febr. 20. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol már így működik.
2017. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

általában csak a gyakorlatokon van jelenléti :D

ott pedig mindig megszámolja a tanár h hányan vannak, max 40 ember. szóval ot nem lehet vele visszaélni

2017. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
BME ÜTI-n ujjlenyomat olvasó van az előadókban, a bejárat mellett.
2017. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik tanár közölte, hogy ha több név van a papíron, akkor random kihúz annyi nevet a listáról, ahány plusz név van rajta - Ezt én zseniálisnak találtam, mert volt köztünk annyi összetartás, hogy így senki nem kérte meg a másikat, hogy írja fel, nehogy ezért húzzanak ki a listáról valakit, aki tényleg végigülte:)
2017. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eltörölném ezt az egész katalógusos dolgot.

Ez már egyetem, nem óvoda.

Egy egyetemi hallgató azért VÁLASZTOTTA, hogy ott legyen, mert ezt AKARJA! Ha pedig tesz az egészre, akkor meg kell vágni a vizsgán és kész!

Inkább üljön benn 10 ember, akit tényleg érdekel a dolog, mint 100, akik közül 90 csak "önszórakoztat"...

2017. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!