Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az oktató tehet olyat hogy...

Az oktató tehet olyat hogy nem visz ki országútra vezetni? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lassan a 30.dik óránál járok és azt mondta az oktató hogy nem visz ki országútra vezetni,mert a városban kell megtanulni vezetni..
2017. febr. 20. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
mert szerinted autópályára mindenhol felvisznek? pedig az is anyag lenne. igaza van, városban ha tudsz, országúton is.
2017. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engem vitt autopályára is,de csak egyszer.Azt hogy kötelező e azt viszont nem tudom.
2017. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam hogy az országúti vezetés is kötelezően elő van írva.

Már vizsgaidőpontom is van igazából csak fura hogy nem visz ki hiszen még az 580km sincs meg csak kb 450..

2017. febr. 20. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy elő van írva. illetve az 580 km-t sem veszik mindenhol komolyan.
2017. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mikor vizsgázol?
2017. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Március 17.-én lesz a forgalmi vizsga..És 20 óránál közölte hogy a felénél vagyunk..Számlát sose adott mikor kértem se..A 40 óra szerinte kötelezően elő van írva és ha nem hiszem telefonáljak be.
2017. febr. 20. 16:35
 7/8 anonim válasza:
Válts iskolát szerintem!!Nekem holnap reggel lesz a forgalmi vizsgám. :D
2017. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amugy melyik iskola ez??
2017. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!