Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz az ha valaki 25-26 évesen...

Gáz az ha valaki 25-26 évesen megy egyetemre/főiskolára?

Figyelt kérdés

Szóval. Mindig is szerettem volna töri tanár lenni, viszont nem biztos hogy 25 évesen is így fogom gondolni ezert vegül nem mentem egyetemre. Inkább választottam egy másik szakmát amit viszont nem szeretnek életem végéig csinálni. Ezért gondoltam azt hogy 5-6 év után kellő tapasztalattal fogok rendelkezni ahhoz hogy megpróbálkozzak valami mással. Mennyire lenne gáz az ha 25-26 évesen mennék egyetemre? Egyáltalán jó ötlet ez? A válaszokat előre is köszönöm.


19/F



2017. febr. 20. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most jelentkeztem 23 évesen semmi se késő!:) sőt éretebben fogsz gondolkozni 25 évesen mint most én is igy volt de en kb 19 evesen el is dontottem mit szerettem volna szoval hajra!:)
2017. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Ha éjjeli őrként vagy éjszakai portásként dolgozol, akkor még az sem gáz, hogy munka mellett kell dolgozni.

2017. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 morci74 válasza:
100%
Dehogy gáz! Én ugyan 25 évesen végeztem el és munka mellett (estin). De volt már élettapasztalatom, tudtam miről beszél az előadó, gyakorlatiasabban álltam hozzá az adott tananyagokhoz. Inkább most lépjél és végezd el, mint 50 évesen. A kisfiam iskolájában volt gyakorlaton egy ilyen korú férfi, mert rájött, hogy ő tanítani szeretne és most volt alkalma váltani, tanulni és azóta tanít is. Szóval, hajrá! Tanuljál!
2017. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de miért vársz addig?

Sok ember halogatja a tovább tanulást, aztán nem is lesz belőle semmi, mert már családot alapítanak, nincs idejük, jó nekik a mostani munka, meg ilyesmi. Szerintem kezdd el minél előbb, ha megteheted, de ha úgy alakul, hogy 25 évesen kezded el, akkor sincs baj.

2017. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mot jutottál el oda , hogy képezni akarod magad, vagy most lett rá lehetőséged vagy mittudomén. Szerintem nincs azzal semmi baj, ahova én járok képzésre, ott is vannak idősebbek is. Szóval teljesen jó. Képezni akarod magad fejlődni akarsz, vannak konkrét céljaid is mondjuk, akkor az tök jó, tiszteletre méltó, hogy belevágsz.
2017. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak tudd, hogy a tanári képzés jelenleg kétszakos, szóval kell töri mellett még egy szakot választanod. Illetve általános iskolás tanár 5 év után, gimis tanár 6 év után lehetsz, szóval szerintem ne várj addig.
2017. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!