Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2018-ban már nem lehte duplázá...

Lenette kérdése:

2018-ban már nem lehte duplázással felsőoktatásba jelentkezni? (pl: kémia, biológia orvosin)

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyenről. Ettől függetlenül lehet, de nem valószínű. A duplázás eltörlése gyakorlatilag teljes egészében ellehetetlenítené azoknak a dolgát, akik a középiskolai tanulmányaik során nem tudtak megfelelő eredményeket produkálni.
2017. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem teszik ki a 2018-as felvételi szabályzatot 2017 februárjában, de valószínűleg nyilván lehet majd, minden évben megy a rémüldözés, hogy majd nem lehet, nem is értem ezt egészen. A duplázás nem olyan hihetetlen előny, hogy fennáljon a megszűntetés lehetősége.


2. Szerintem ettől függetlenül orvosira ne akarj duplázni, mivel mind a két érettségi emelten kell, kb ide a legnehezebb.

2017. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Hozzánk jöttek egyetemi tájékoztató napot tartani,és ott mondták,hogy nagy valószínűséggel el lesz törölve.

2017. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akkor fogjuk biztosan megtudni ha elkezdődik a 2018-as felvételi jelentkezési időszak. Ettől függetlenül szerintem nem valószínű hogy eltörölnék.
2017. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!