Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvesznek így a...

Terra02 kérdése:

Szerintetek felvesznek így a Kőbányai Szent László gimnázium olasz tagozatára?

Figyelt kérdés

Központim:

Matek: 31

Magyar: 33

Tanulmányi átlagom 4,7 körül van picit inkább fölötte.

Szerintetek??



2017. febr. 22. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, a többieknek (akik jelentkeztek) milyen eredményeik vannak
2017. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egy osztálynyi embert szoktak felvenni
2017. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd ha kint lesz az ideiglenes lista, talán többet lehet mondani
2017. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az átlagod nem rossz,és a központid sem :) Viszont olaszra sokkal jobb pontokkal is szoktak jelentkezni, és akit nagyon érdekel az olasz kultúra, az mindenképpen elsőnek írja az olasz kéttant. Szóval picit kétesélyes, de egyet értek az előttem szólóval, ha kijött az ideiglenes lista, írd meg hol állsz, és akkor majd lehet bővebb infót mondani arról, hogy mennyi az esélyed.
2017. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Sajnos nem valószínű.. Engem 75 ponttal és kitünővel nem hívtak be angolra és az olasz nehezebb, hiszen ott nincs szóbeli. De azért drukkolok + azt a szakot én is megjelöltem. :)
2017. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!