Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az a legrövideb...

Szerintetek mi az a legrövidebb idő ami alatt meg lehet írni egy min.80. 000 karakter terjedelmű szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Min. 1 hónap.
2017. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az hány oldal?

Milyen téma? Kell hozzá kutatás?

Én az egyik szakdolgozatomat két hétvége alatt írtam meg. Persze hét közben gyűjtöttem anyagot, meg volt tervezve, hogy hogyan épül fel.

Az is számít, hogy hogyan írsz. Én 10 ujjas vakírással gépelek, úgyhogy gyorsan megy, csak le kell írnom a gondolataimat.

Egyébként jó lett a dolgozat :)

Másik szakdolgozatommal sokkal többet foglalkoztam, de ott csináltam kutatást is, kérdőíves felmérést is, úgyhogy az sokkal több idő volt.

2017. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Sok mindentől függ. Mennyire érdekel a téma, mennyire vagy kreatív, mennyire megy a gondolatok összeszedése, megfogalmazása, mennyire nehéz a téma, kell-e kutatni, vagy kérdőívezni.

A nulláról kezded, vagy már megvan a vázlata a fejedben, vannak-e ötleteid, vagy nincsenek, olvastál-e már a témában, vagy értesz-e hozzá, vagy nem. stb.


Szóval a legrövidebb idő lehet 1 hét is, ha olyanok a képességeid, és még az is laza.


Szintén 10 ujjal írok, vakírás, gyorsan megy a gondolataim szöveggé formázása, hiszen én humános voltam, így rengeteg nagyobb terjedelmű, választékosabban megfogalmazott, különböző témájú szöveget írtam már.

Ellenben ott van az egyik szaktársam, egy zseni a gyerek, mégis ott van a legnagyobb buktató, hogy nem tud megfelelően kommunikálni.

Ami nélkül valljuk be, minden zseni csak egy dolgozó marad, sajnos.


Szóval rengeteg ismeretlen van az egyenletben, magadat kell ismerned.

2017. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!