Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikai ágazatban jobban...

Informatikai ágazatban jobban megérné elhelyezkedni mint közgazdaságban?

Figyelt kérdés

Azt olvastam és hallottam sok helyen, hogy informatikusok/ programozók/ szoftverfejlesztők keresett szakmák az országban így könnyebben lehetne velük állást találni. Ez tényleg így van? Kb. milyen keresetre számíthatok ha elvégzem valamelyik informatikai ágazatot? Vagy jobban megérné pl. pénz-számviteli ügyintézőnek tanulni és majd könyvelőnek? Okj-s képzésre fogok menni de még nemtudom mit érdemesebb elvégezni?!

Válaszokat előre is köszi.

19/L



2017. febr. 26. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
junior fejlesztő kezdőfizetése 200 körül van, az az első időkben meredeken ível felfelé, utána már jóval lassabban. De tudtommal nincs okj programozó képzés, dedikált iskolák már léteznek, de oda nem könnyű bejutni és önköltséges. Vagy pedig egyetem.
2017. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!