Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A rendészeti suliba jelentkező...

A rendészeti suliba jelentkezőknek március 30 előtt el kell küldeni az orvosi vizsgálatokat a sulinak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 19:16
 1/9 nyafii002 ***** válasza:

Sziaa.!

Nem, nem, semmi ilyen.

Addig kell beszerezni a feltüntetett orvosi papirokat.

Ezeket az eredmènyeket majd az iskola által "rendezett" orvosi vizsgálatra kell vinni.

2017. febr. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés,köszi!
2017. febr. 27. 15:03
 3/9 A kérdező kommentje:
De, amelyik vizsgálat egy hónapnál nem lehet régebbi..ezt most pontosan hogy értelmezi?akkor azt a vizsgálatot csak márciusban lehet megcsinálni,vagy előtte is meglehet?
2017. febr. 27. 15:06
 4/9 nyafii002 ***** válasza:

Én pl.a nőgyászati vizsgálatot március végére időzitettem . Pontosan március 22.


Szemvizsgálat és labor meg van.

Tüdőszürő munkámból kifolyolag már megvan.

Holnap megyek füll-orr gégészetre. És majd jövöhétem vissza háziorvos EKG-ra

2017. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én tegnap csináltam a nőgyógyászatit, remélem érvényes lesz mikor megyek a felvételire..nekem már csak a fogászat van hátra :)
2017. febr. 28. 15:04
 6/9 nyafii002 ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a fizikai és műveltségi vizsga után lesz majd az orvosi, valószínű április második fele.

A fizikait és a müveltségit lezavarják április első felében, tavaszi szünet környékén.

Tehát ha te tegnap csináltad, akkor sajnos kicsuszik az egyhónapos keretből. :/

2017. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tavaly jelentkeztem az Adyba és nem a fizikai, műveltségi szint után van az orvosi, hanem a pszichológianal lesz, ami májusban van. Esetleg valamit nem csinálsz meg pl.fogaszatott, egk, szem vizsgálatott, persze a tudoszurest meg amit helyben nem tudnak ott elintezni, feltétlen csináld meg. Többit ott is elintezik.
2017. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Laborhoz beutalot hol intezted? Mert haziorvosom nem add, meg az uzemorvosom se.. Aztán biztos nem fizetek magán orvosnak..
2017. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a háziorvos adott,de hogy hogy neked nem ad???
2017. márc. 12. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!