Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a középiskolai kollégium?

Milyen a középiskolai kollégium?

Figyelt kérdés
Nemsokára kollégista leszek szakközépiskolában és kiváncsi vagyok hogy milyen lesz. Mennyit lehet kint lenni? (Városban, utcán..) Milyenek a szobák, a zuhanyzó? Egy szobához tartozik külön zuhanyzó, WC vagy oda külön máshova kell menni? Aki koleszos volt élvezte? Tudom sok kérdés, de örülnék ha normális válaszokat kapnék.

2017. febr. 28. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy mennyit lehet kint lenni, az kolifüggő. Nálunk délután 4-ig van szabad kimenő, utána este 7-től 9-ig engedéllyel kimenő.

A szobák elég kicsik, de van benne, ami kell (ágy, szekrény, asztal, polc..)

Zuhanyzó, WC közös. Egy zuhanyzóban nálunk 6 zuhanyfülke van és ez a folyosón van, nem a szobához tartozik.

Én első éves kolis vagyok..hát még szokatlan/nem mindig szeretem, de amúgy nincs vele baj, mert kényelmesebb, mint bejárni:)

2017. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!