Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leövey Klára vagy Karinthy...

Leövey Klára vagy Karinthy Frigyes Gimnázium?

Figyelt kérdés
Leöveyben a természettudományos szakot jelöltem meg, mert ilyen irányban szeretnék tovább menni. Bár egy kicsit messze van tőlem. Karinthyban a nem kéttannyelvű, sima angolt jelöltem meg. A sulira azt mondják, hogy elit (és állítólag sznobok járnak oda), de ez inkább a kéttannyelvű osztályokra igaz. Van valaki, aki erre a tagozatra jár? Vélemény? A Karinthy közelebb lenne, de ha a Leövey bizonyulna jobbnak, akkor sorrendet módosítanék. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 2. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
A Karimthy egyértelműen jobb és nem jellemző hogy sznobok járnának ide(én is karinthys vagyok) és nagyon szeretem. Eh attól függ mit szeretnél jobban megtanulni. A természettudományokat vagy nyelvet. Bár őszintén szólva a Leövey elég gyenge mindenben..
2017. márc. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
37%

Kedves Kérdező.

Attól függ, mi érdekel jobban. De pl nyelvet a Leöveyben is tudsz tanulni, ezért is van NYEK-es osztály. Én is Leöveys vagyok , csak én nem erre a tagozatra járok. Barátaim mondták , hogy nagyon jó , és nem tudom hallottad-e , de az iskolának új fejlett laborja van. És a szóbeli sem olyan vészes.

Előző válaszoló,

Neked meg csak annyit tudok mondani, hogy igenis , a Leövey erős suli, a Karinthyt erősebb ugyan, de reggeltől estig tanulniuk kell , ismerőseim akik odajárnak panaszkodnak hogy nincsen szabadidejük mert nagyon kemény....

Ja és még kérdező,

A Leövey nagyon gyerekközpontú iskola, régen lefújták a közösségét, de most már nagyon jó. És én is úgy tudom , hogy a Karinthyban részben sznobok járnak meg , hogy elit iskola és szerintem nagy vonalakban igaz.. Meg ha odamész, és nem szeretsz annyit tanulni (bár nekem most a Leöveyben is nagyon nagyon sokat kell) akkor MEG FOGSZ "HALNI" körülbelül. Ezért ment át sok ismerősöm másik suliba.

Kedves Karinthysok/első válaszoló ezt nem bántásnak szánom, csak megvédem a sulin illetve ez csak egy vélemény, a kérdező majd maga eldönti.

2017. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hova menne szívesebben.
2017. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!